Serwis studni głębinowych realizowany przez NATERM to bogata oferta, która obejmuje m. in. ustalenie przczyny braku wody w kranie, wymianę pompy w tym także wymianę zerwanych pomp głębinowych czy wymianę zbiornika przeponowego. Realizowany przez nas serwis studni opiera się na dogłębnej inspekcji studni kamerą TV, która umożliwia weryfikację problemu niemal od razu od momentu rozpoczęcia serwisu studni.

Najczęstszym problemem, który występuje to efekt zanieczyszczeń studni głębinowych. Dzięki odpowiedniemu doświadczeniu czyszczenie studni głębinowych jest realizowane szybko i przede wszystkim kompletnie – dzięki czemu Twoja studnia będzie prezentować się jak nowa nawet pomimu wielu lat aktywnego działania. Przy tego typu pracach serwisowych należy pamiętać o regeneracji filtrów i regeneracji żwirowych warstw filtracyjnych – które mogą wymagać odnowienia.

Kompleksowy serwis studni

Serwist studni głębinowych to także a może i przede wszystkim wyjmowanie zerwanych pomp głębinowych i wymiana osprzętu studziennego. Długi czas działania studni bez odpowiedniego serwisowania może powodować problemy z osprzętem i w efekcie pompy oraz inny osprzęt studzienny może wymagać wymiany. Nasze doświadczenie pozwala nam szybko diagnozować problemy ze sprzętem czy nawet zakup nowych pomp głębinowych.

Proszę pamiętać o systematycznym serwisie studnie głębinowych! Serwisujemy studnie na południu Polski: Kraków – Małopolska, Katowice – Śląsk czy także Podkarpacie. Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Jeśli masz jakeś pytania, skontaktuj się z nami

Wysyłając wiadomość z naszego formularza zgadzasz się by Naterm Łukasz Barański przetwarzał podane w formularzu kontaktowym dane osobowe, a w szczególności adres poczty elektronicznej w celu nawiązania lub ukształtowania stosunku prawnego w rozumieniu art. 18 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tekst jednolity Dz.U. z 2020 r. poz. 344). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania. Zasady przetwarzania i klauzulę informacyjną o Administratorze znajdziesz tutaj